Moje konto

Zaloguj

Zarejestruj

      

      Administratorem danych osobowych jest Fundacja Przystań z Nami z siedzibą w Zduńskiej Woli. Więcej informacji o Twoich prawach znajdziesz w Polityce prywatności.       

      Podanie danych wskazanych w formularzu jest dobrowolne, lecz konieczne dla zarejestrowania się na platformie. Osobie wypełniającej formularz przysługuje prawo dostępu do treści jej danych osobowych oraz ich poprawiania. Administratorem danych osobowych jest Fundacja Przystań z Nami z siedzibą w Zduńskiej Woli, ul. Jana Kazimierza 11/8, 98-220 Zduńska Wola, zarejestrowana w rejestrze KRS pod numerem KRS 0000612878, której akta rejestrowe prowadzone są przez Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi, XX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP 8291739552, REGON 364414811, e-mail: kontakt@przystanznami.pl, zwana dalej „Administratorem”.       

      Dane osobowe zawarte w poniższym formularzu będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rejestracji na platformie, zawierania, wykonywania i rozwiązywania umów sprzedaży zawieranych za pośrednictwem platformy, w celu przeprowadzania postępowania reklamacyjnego oraz, za dodatkową zgodą, w celach marketingowych. Szczegółowe informacje znajdują się w Polityce Prywatności. W celu wykonywania przez Fundację umów sprzedaży oraz umów o świadczenie usług zawieranych za pośrednictwem platformy, dane osobowe będą powierzane podmiotom wskazanym w Polityce Prywatności.       

             

Akceptuję regulamin sklepu oraz Politykę Prywatności.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu przez Administratora w jego celach marketingowych, w powyższym celu także w przyszłości. Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne. Mam prawo jej odwołania w każdej chwili.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Fundacji Przystań z Nami informacji handlowej na podany przeze mnie powyżej adres e-mail.

Newsletter