Ładowanie Wydarzenia

<< Powrót

Wsparcie indywidualne – Joanna Grabowska

1 Kwiecień 2020 @ 08:00 - 31 Grudzień 2028 @ 17:00

| 50 PLN - 120 PLN
joannagrabowskaprzystan

Prezentuję podejście holistyczne, fascynują mnie wzajemne relacje ciała i ducha, wpływ z pozoru nieoczywistych czynników na funkcjonowanie człowieka; poza terapią uzależnienia i współuzależnienia szczególnie bliskie są mi zagadnienia związane z wspieraniem bliskich osób ze spektrum autyzmu.

Szczegóły

Dostępny od:
Kwiecień 1 @ 08:00
Dostępny do:
31 Grudzień 2028 @ 17:00
Koszt:
50 PLN - 120 PLN
Wydarzenie oznaczenia:

Miejsce

On-Line

Prowadzący

Joanna Grabowska

Szczegóły

WSPARCIE PRZEZ E-MAIL - Joanna Grabowska50,00 złJest to forma pomocy polegająca na konsultacji przez wiadomości mailowe. Wsparcie prze e-mail jest szczególnie polecana w sytuacji, kiedy problem który Cię nurtuje jest wielowątkowy, dotyczy także zdarzeń z przeszłości i jego zaprezentowanie jest bardzo czasochłonne. Możliwość przeniesienia swoich myśli na maila pozwala ponadto na wstępne ich uporządkowanie. Ta forma wypowiedzi gwarantuje Ci dodatkową swobodę gdyż masz możliwość pełnego opisu problemu, a my gwarantujemy Ci dogłębną jego analizę. Ta forma kontaktu umożliwi Ci również wybór i podjęcie dodatkowych kroków w celu pokonania trudności, z którą się zetknąłeś. Czas oczekiwania na odpowiedź do 48 godz.
WSPARCIE 50 MIN (SKYPE LUB TELEFON) - Joanna Grabowska70,00 złJeśli bezpośrednie spotkanie jest dla Ciebie trudne, ta forma wsparcia jest idealna dla Ciebie. Taka forma pomocy jest szczególnie efektywna, kiedy problem jest sprecyzowany, zawiera niewielką ilość wątków lub kiedy dotyczy sprawy, która zaszła niedawno, albo trwa nadal. Jest to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz omówić jeden ważny dla Ciebie temat. Docelowo taka rozmowa może stać się początkiem dalszych, regularnych rozmów z terapeutą/coachem. Umów się na WSPARCIE SKYPE/TELEFON podając w uwagach dogodne dla Ciebie terminy i godziny oraz swój login Skype lub numer telefonu. Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie. Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o wszystkim, co jest dla Ciebie trudnością. Jeśli potrzebujesz kontaktu ze specjalistą w trudnym dla Ciebie momencie życia lub porady przy rozwiązaniu konkretnego problemu, jesteśmy po to, aby Cię wesprzeć.
SZYBKA POMOC W NAGŁYCH SYTUACJACH - Joanna Grabowska120,00 złJest to forma pomocy adresowana do osób znajdujących się w nieoczekiwanym kryzysie, wywołanym przez sytuację, która zaszła w ciągu ostatnich 24-48 godzin. Koncentruje się na bieżącym zdarzeniu, a nie na długofalowych trudnościach. Ma na celu udzielenie niemal natychmiastowej pomocy i wsparcia.

Newsletter