Ładowanie Wydarzenia

<< Powrót

Wsparcie indywidualne – Kamil Królikowski

1 Styczeń 2018 - 31 Grudzień 2028

| 50 PLN - 200 PLN
kamilkrolikowski

Zawodowo przedsiębiorca, prywatnie – od wielu lat – pasjonat sportu, przede wszystkim treningu siłowego. Trenował również sztuki walki: boks i taekwondo.  Swoją wiedzę oraz doświadczenie postanowił wykorzystać zdając egzamin w Akademii S4, zdobywając tym samym tytuł instruktora sportu. Posiada dyplom doradcy dietetycznego i psychodietetyka.

Chcesz poznać zasady zdrowego odżywiania? Cierpisz na dolegliwości dietozależne? Chcesz pozbyć się zbędnych kilogramów? Chcesz zacząć ćwiczyć, ale nie wiesz od czego zacząć? Twoje aktywność nie przynosi oczekiwanych efektów? Potrzebujesz porady dietetyka, trenera? Na pewno pomoże Ci osiągnąć swój cel.

Szczegóły

Dostępny od:
1 Styczeń 2018
Dostępny do:
31 Grudzień 2028
Koszt:
50 PLN - 200 PLN
Wydarzenie oznaczenia:

Prowadzący

Kamil Królikowski

Szczegóły

Psychodietetyka - Kamil Królikowski50,00 złKonsultacja psychodietetyczna e-mail w oparciu o ankietę osobową. Konsultacja dla osób które mają problemy z objadaniem lub głodzeniem. Analiza zachowań i przekonań.
Suplementacja - Kamil Królikowski50,00 złRozpisanie dziennej suplementacji w oparciu o założony cel (zarówno dni treningowe jak i te wolne od treningu). Usługa na podstawie wypełnionej ankiety osobowej.
Zalecenia treningowe - Kamil Królikowski50,00 złPrzygotowanie zaleceń treningowych oraz rozpisanie planu treningowego z uwzględnieniem założonego celu. Usługa na podstawie wypełnionej ankiety osobowej.
Konsultacja dietetyczna e-mail - Kamil Królikowski50,00 złKonsultacja dietetyczna e-mail w oparciu o ankietę osobową. Przygotowanie dziennego zapotrzebowania kalorycznego, ocena masy ciała, zalecenia żywieniowe.
Zrzuć zbędne kilogramy - Kamil Królikowski120,00 złKonsultacja dietetyczna e-mail w oparciu o ankietę osobową mająca na celu pomoc w zrzuceniu zbędnych kilogramów. Przygotowanie bilansu, zalecenia żywieniowe, przykładowy jadłospis do stosowania.
Konsultacja dietetyczna oraz jadłospis e-mail - Kamil Królikowski200,00 złKonsultacja dietetyczna e-mail w oparciu o ankietę osobową. Przygotowanie dziennego zapotrzebowania kalorycznego, ocena masy ciała, zalecenia żywieniowe. Rozpisanie indywidualnego jadłospisu na 7 dni, co zaspokaja miesięczne potrzeby.

Newsletter