Ładowanie Wydarzenia

<< Powrót

Wsparcie indywidualne – Lidia Jaroch

1 Styczeń 2017 - 31 Grudzień 2028

| 0 PLN - 120 PLN
lidia

Od 30 lat pomaga innym znaleźć swoja drogę w życiu, stoi na stanowisku, że każdy posiada w sobie odpowiednie zasoby, aby rozwiązać wszelkie problemy – trzeba tylko do tych zasobów dotrzeć.
Nie tylko uczy, głównie inspiruje, daje wsparcie, wybiera najlepsze metody pracy, określa wspólnie z zainteresowanym, jakie cele chce on osiągnąć, i poprzez jakie działania, pomaga otworzyć nowe możliwości.
Prowadzi również grupy pomocowe dla osób z syndromem DDA/DDD.

 

Szczegóły

Dostępny od:
1 Styczeń 2017
Dostępny do:
31 Grudzień 2028
Koszt:
0 PLN - 120 PLN
Wydarzenie oznaczenia:

Miejsce

On-Line

Prowadzący

Lidia Jaroch
Email:

Szczegóły

GRUPY WSPARCIA - Lidia Jaroch0,00 złGrupa wsparcia jest również formą pomocy dla osób w kryzysie . W grupach wsparcia uczestniczą osoby, które łączą podobne problemy i trudności. Grupa ma charakter formalny nadzór nad jej działaniem sprawuje profesjonalnie przygotowana osoba. Grupa ma charakter zamknięty ( nowi członkowie nie mogą dołączać do spotkań po ich rozpoczęciu). Udział w grupie wsparcia polega na dzieleniu się własnymi doświadczeniami z innymi jej członkami, słuchaniu, nawiązywaniu kontaktu, dzieleniu się pożytecznymi informacjami, udzielaniu sobie wzajemnie wsparcia emocjonalnego. Aktywne uczestnictwo w grupie wsparcia pomaga w pracy nad sobą, w osobistym rozwoju, a także w radzeniu sobie z codziennymi trudnościami. UWAGA! Darmowa grupa wsparcia działa przez 1 miesiąc, pozwala na określenie Twojego głównego problemu, wybór specjalisty do wsparcia bezpośredniego bądź grupy terapeutycznej. Spotkania odbywają się 1 raz w tygodniu, on-line, w grupie 3-4 osób po wcześniejszym zakwalifikowaniu do niej przez prowadzącego.
SZYBKA POMOC W NAGŁYCH SYTUACJACH - Lidia Jaroch120,00 złJest to forma pomocy adresowana do osób znajdujących się w nieoczekiwanym kryzysie, wywołanym przez sytuację, która zaszła w ciągu ostatnich 24-48 godzin. Koncentruje się na bieżącym zdarzeniu, a nie na długofalowych trudnościach. Ma na celu udzielenie niemal natychmiastowej pomocy i wsparcia.
WSPARCIE 50 MIN (SKYPE LUB TELEFON) - Lidia Jaroch70,00 złJeśli bezpośrednie spotkanie jest dla Ciebie trudne, ta forma wsparcia jest idealna dla Ciebie. Taka forma pomocy jest szczególnie efektywna, kiedy problem jest sprecyzowany, zawiera niewielką ilość wątków lub kiedy dotyczy sprawy, która zaszła niedawno, albo trwa nadal. Jest to najlepsze rozwiązanie, jeśli chcesz omówić jeden ważny dla Ciebie temat. Docelowo taka rozmowa może stać się początkiem dalszych, regularnych rozmów z terapeutą/coachem. Umów się na WSPARCIE SKYPE/TELEFON podając w uwagach dogodne dla Ciebie terminy i godziny oraz swój login Skype lub numer telefonu. Nasz specjalista oddzwoni do Ciebie. Skontaktuj się z nami i porozmawiaj o wszystkim, co jest dla Ciebie trudnością. Jeśli potrzebujesz kontaktu ze specjalistą w trudnym dla Ciebie momencie życia lub porady przy rozwiązaniu konkretnego problemu, jesteśmy po to, aby Cię wesprzeć.
WSPARCIE PRZEZ E-MAIL - Lidia Jaroch50,00 złJest to forma pomocy polegająca na konsultacji przez wiadomości mailowe. Wsparcie prze e-mail jest szczególnie polecana w sytuacji, kiedy problem który Cię nurtuje jest wielowątkowy, dotyczy także zdarzeń z przeszłości i jego zaprezentowanie jest bardzo czasochłonne. Możliwość przeniesienia swoich myśli na maila pozwala ponadto na wstępne ich uporządkowanie. Ta forma wypowiedzi gwarantuje Ci dodatkową swobodę gdyż masz możliwość pełnego opisu problemu, a my gwarantujemy Ci dogłębną jego analizę. Ta forma kontaktu umożliwi Ci również wybór i podjęcie dodatkowych kroków w celu pokonania trudności, z którą się zetknąłeś. Czas oczekiwania na odpowiedź do 48 godz

Newsletter