foto.jpg

MAPA MARZEŃ 2021 bezpłatne warsztaty

Fundacja Przystań z Nami organizuje bezpłatne warsztaty. Stwórz MAPĘ MARZEŃ, zaplanuj swój rok!

Liczba miejsc ograniczona! Zajęcia tylko dla zapisanych uczestników.
Zgłoszenia przyjmowane są do 25.01.2021r. w wiadomości na naszym fanpageu lub pod numerem telefonu +48 605 604 777.

PROJEKTY W ZAKRESIE ZDROWIA PUBLICZNEGO NA 2021 ROK

Fundacja Przystań z Nami otrzymała wsparcie na realizację zadań z zakresu zdrowia publicznego na rok 2021. Zadania będą realizowane przy współpracy z Urzędem Miasta Zduńska Wola. Dziękujemy!

Szczegóły dotyczące projektów dostępne są w zakładce PROJEKTY. W celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty skierowanej do mieszkańców miasta Zduńska Wola prosimy o kontakt telefoniczny +48 605 604 777

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

Nadchodzące Święta niosą ze sobą wiele radości oraz refleksji dotyczących minionego okresu i planów na nadchodzący nowy rok. W tych wyjątkowych dniach chcemy Państwu życzyć miłych, pogodnych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia. Wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań oraz radosnych chwil w nadchodzącym Nowym Roku!

II pętla zduńskowolsko-sieradzka 30.08.2020r.

Kolejny rajd turystyczny, pełen emocji za nami ! Nowa formuła spotkała się z akceptacją, a panująca aura nie odstraszyła załóg, które do końca walczyły w przygotowanych konkurencjach.
Serdecznie dziękuję organizatorom: MOSIR Zduńska Wola oraz STT Przyjaźń, Panu Prezydentowi Konradowi Pokorze za objęcie wydarzenia honorowym patronatem. Dziękuję Darii Szubskiej z Fundacji Przystań z Nami oraz Bartkowi Perskiemu z Naszego Radia, którzy potrafią zapiąć wszystko na ostatni guzik i wszystko profesjonalnie zorganizować. Podziękowania dla Sylwestra Malika za pomoc i zaangażowanie.
Chciałbym również podziękować wszystkim sponsorom, podmiotom oraz osobom zaangażowanym w organizację: Komendzie Powiatowej Policji w Zduńskiej Woli za zabezpieczenie punktu kontrolnego oraz przepytanie uczestników, Strażakom z Męckiej Woli z przygotowanie zadania, OSK Przemysław Majchrzak za realizację konkurencji sprawnościowych dla naszych kierowców, Ratownikom ze zduńskowolskiego WOPR za prezentację udzielenia pomocy w wypadku komunikacyjnym, Pracownikom WORD, Panu Tomaszowi Olejnikowi za symulator zderzeń oraz prezentację skutków używania środków psychoaktywnych przy pomocy alko i narkogogli, Myjni Jedynka oraz firmie Autoales za nagrody rzeczowe, Organizatorowi imprez Krokodylek za atrakcje dla najmłodszych.
Dziękuję wszystkim uczestnikom! dziękuję za obecność i dobrą zabawę! Zapraszamy już za rok!

Rajd samochodowy - II pętla zduńskowolsko-sieradzka

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej pętli samochodowego, rodzinnego rajdu turystycznego, który odbędzie się 30 sierpnia 2020r.
Do przejechania jest ok. 50 km drogami Zduńskiej Woli i Sieradza. Jak co roku, na trasie czekają zadania i punkty kontrolne. Nie zabraknie również konkursów, dla najlepszych załóg przewidziane są nagrody. Po rajdzie dla wszystkich uczestników czeka ciepły poczęstunek.
UWAGA ! Nowa formuła. Rajd tylko dla zapisanych uczestników. Zgłoszenia załóg przyjmowane są do 19 sierpnia 2020 roku. telefonicznie +48 605 604 777 lub przez wiadomość na naszym Fanpage'u. LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

Warsztaty asertywności

Warsztaty odbędą się 08 sierpnia 2020r. o godz. 10:00. Asertywność to umiejętność niezwykle przydatna w pracy nad swoim szczęściem. Zachowując się asertywnie, dajemy sobie i innym przestrzeń na samorealizację oraz zaspokajanie swoich potrzeb i potrzeb innych ludzi. Warsztaty asertywności pokażą nam, czym jeszcze oprócz sławnego „mówienia NIE” jest asertywność i jak można nad nią skutecznie pracować w codziennym życiu.
Zapisy pod numerem telefon +48 605 604 777. Liczba miejsc ograniczona!

Specjalne wsparcie dla mieszkańców Zduńskiej Woli

Jeśli jesteś osobą zarażoną, objętą kwarantanną lub po prostu boisz się i potrzebujesz z kimś porozmawiać, zapraszamy do kontaktu online z naszą psychoterapeutką - Lidią Jaroch.
mogą Państwo dzwonić przez Skype (lidia.jaroch3) 23 marca 2020r. oraz 25 marca 2020r. w godzinach 10:00-13:00

Uwaga !

W związku z zagrożeniem epidemiologicznym Fundacja Przystań z nami od dnia 11 marca 2020r. odwołuje wszystkie konsultacje, terapie, treningi oraz warsztaty "Uwolnij ciało od stresu". Bardzo nam przykro. Terapie i konsultacje będą odbywały się teraz jedynie przez Skype.

Warsztaty dla Kobiet – Uwolnij ciało od stresu

Warsztaty odbędą się 15 lutego 2020r. o godz. 10:00. Celem warsztatów jest wsparcie grupowe pozwalające odzyskać relacje ze swoim ciałem, doświadczenie ciała, uwolnienie blokad poprzez ruch, oddech, taniec, głos. Dzięki warsztatom poznasz: jak uwolnić ciało od napięć, jak samodzielnie ugruntować się w ciele, jak pracować z oddechem. Doświadczysz przyjemnego zmęczenia ciała połączonego z lekkością i radością przy dużej dawce fantastycznej muzyki.
Na zajęcia proszę przyjść w wygodnych strojach, które nie krępują ruchów, zabrać ze sobą skarpetki na stopy (praca boso), karimatę, kocyk oraz wodę do picia.
Zapisy pod numerem telefon +48 605 604 777. Liczba miejsc ograniczona!

Zaplanuj Nowy Rok z Fundacją Przystań z nami „DOBRY ROK 2020”

...bo „Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia”.

Zapraszamy serdecznie na BEZPŁATNY warsztat z tworzenia mapy marzeń, zaprojektuj sobie dobry rok 2020, który odbędzie się 25 stycznia o godz. 10:00. Stworzymy mapę opartą na siatce bagua, która jest elementem planowania w feng shui czyli praktyce organizowania przestrzeni. Przyjrzymy się najważniejszym sferom naszego życia (miłość, zdrowie, finanse, praca, przyjaciele, relacja z samym sobą, rodzina, podróże, inne), by zrobić w nich porządek oraz by działały tak jak chcemy. Sięgnij po swoje marzenia, nie odkładaj życia na później.

Osoba prowadząca: Marzena Banasiewicz (pedagog, terapeuta, wykładowca, instruktor pracy z ciałem).
Zapisy pod numerem telefonu +48 605 604 777 lub przez naszego FB.   Liczba miejsca ograniczona (decyduje kolejność zgłoszeń).

Warsztaty dla Kobiet – Uwolnij ciało od stresu

Warsztaty odbędą się 30 listopada 2019r. o godz. 10:00. Celem warsztatów jest wsparcie grupowe pozwalające odzyskać relacje ze swoim ciałem, doświadczenie ciała, uwolnienie blokad poprzez ruch, oddech, taniec, głos. Dzięki warsztatom poznasz: jak uwolnić ciało od napięć, jak samodzielnie ugruntować się w ciele, jak pracować z oddechem. Doświadczysz przyjemnego zmęczenia ciała połączonego z lekkością i radością przy dużej dawce fantastycznej muzyki.
Na zajęcia proszę przyjść w wygodnych strojach, które nie krępują ruchów, zabrać ze sobą skarpetki na stopy (praca boso), karimatę, kocyk oraz wodę do picia.
Zapisy pod numerem telefon +48 605 604 777. Liczba miejsc ograniczona!

Gościnnie na Olimpiadzie Seniora

01 października 2019r. Fundacja Przystań z Nami gościła na Olimpiadzie Seniora zorganizowanej w ramach projektu „Seniorzy na Orliki”. Dzisiejszy dzień był podsumowaniem dotychczasowych spotkań, zagraliśmy turniej Molkky oraz Bule a tor przeszkód był finalizacją Spartakiady. Oczywiście seniorzy nie zawiedli i tak jak na rozpoczęciu tak i na zakończeniu frekwencja była zadowalająca. Przedstawiciele Fundacji Przystań z Nami służyli swoją pomocą jako dietetycy oraz pomoc psychologiczna.

Dieta Seniora

24 września 2019r. odbył się kolejny wykład „Diety stosowane w chorobach”, na którym gościliśmy zduńskowolskich Seniorów. Dziękujemy wszystkim za przybycie.

Do zobaczenia 01 października na Spartakiadzie w Dniu Seniora !

Warsztaty dla Kobiet – Uwolnij ciało od stresu

Warsztaty odbędą się 05 października 2019r. o godz. 10:00. Celem warsztatów jest wsparcie grupowe pozwalające odzyskać relacje ze swoim ciałem, doświadczenie ciała, uwolnienie blokad poprzez ruch, oddech, taniec, głos. Dzięki warsztatom poznasz: jak uwolnić ciało od napięć, jak samodzielnie ugruntować się w ciele, jak pracować z oddechem. Doświadczysz przyjemnego zmęczenia ciała połączonego z lekkością i radością przy dużej dawce fantastycznej muzyki.
Na zajęcia proszę przyjść w wygodnych strojach, które nie krępują ruchów, zabrać ze sobą skarpetki na stopy (praca boso), karimatę, kocyk oraz wodę do picia.
Zapisy pod numerem telefon +48 605 604 777. Liczba miejsc ograniczona!

Amatorski Rajd samochodowy

01 września 2019r. odbył się Amatorski Rajd samochodowy „I samochodowa pętla sieradzko-zduńskowolska” organizowany przez naszą Fundację oraz Sieradzkie Towarzystwo Trzeźwości Przyjaźń.

Bardzo dziękujemy wszystkim za obecność, świetną zabawę i integrację! Udział w I pętli Sieradzko-Zduńskowolskiej wzięło kilkanaście załóg. Jednej z nich samochód odmówił udziału w zabawie, dlatego nie udało im się dotrzeć na metę. Może następnym razem..? Szczególne podziękowania za pomoc dla Sieradzkiego Towarzystwa Trzeźwości „Przyjaźń”, Bartka Perskiego oraz Darii Szubskiej za pomoc w organizacji imprezy. Dziękujemy również Rodzinie, Znajomym, zduńskowolskiej Policji, Strażakom, Przyjaciołom Towarzystwa oraz Fundacji jak i wszystkim zaangażowanym w organizację i obsługę. Dziękujemy Prezydentowi Zduńskiej Woli Panu Konradowi Pokorze za objęcie rajdu honorowym patronatem prezydenta miasta Zduńska Wola. Pani Jolancie Ziębie-Gzik za udostępnienie ośrodka MOSIR. Telewizji ZW MEDIA za patronat medialny oraz Urzędowi Miasta Zduńska Wola i Starostwu Powiatowemu w Sieradzu. Specjalne podziękowania dla naszych sponsorów: Hurtowni budowlanej ARSEN, Strefie paczki DPD Zduńska Wola ul. Skłodowskiej 3, Fitness Club Family Center, Piekarni Grejdi, Restauracji Kamienica, Drukarni KP MEDIA, Organizatorowi imprez Krokodylek.

Do zobaczenia na kolejnej pętli !

Warsztaty dla Kobiet – Uwolnij ciało od stresu

Warsztaty odbędą się 31 sierpnia 2019r. o godz. 10:00. Celem warsztatów jest wsparcie grupowe pozwalające odzyskać relacje ze swoim ciałem, doświadczenie ciała, uwolnienie blokad poprzez ruch, oddech, taniec, głos. Dzięki warsztatom poznasz: jak uwolnić ciało od napięć, jak samodzielnie ugruntować się w ciele, jak pracować z oddechem. Doświadczysz przyjemnego zmęczenia ciała połączonego z lekkością i radością przy dużej dawce fantastycznej muzyki.
Na zajęcia proszę przyjść w wygodnych strojach, które nie krępują ruchów, zabrać ze sobą skarpetki na stopy (praca boso), karimatę, kocyk oraz wodę do picia.
Zapisy pod numerem telefon +48 605 604 777. Liczba miejsc ograniczona!

Żywienie Seniora

30 lipca 2019r. w ramach akcji „Seniorzy na Orliki” w naszej Fundacji odbył się wykład dla Seniorów „Żywienie Seniora”. Dziękujemy za tak liczne przybycie i miło spędzony czas.

Seniorzy na Orliki

Miło nam poinformować, że nasza Fundacja dołączyła do projektu „Seniorzy na Orliki”. 23 lipca 2019r. odbyło się pierwsze spotkanie z Seniorami, dziękujemy za przybycie i aktywny udział. Do zobaczenia za tydzień!

Warsztaty dla Kobiet – Uwolnij ciało od stresu

Warsztaty odbędą się 10 sierpnia 2019r. o godz. 10:00. Celem warsztatów jest wsparcie grupowe pozwalające odzyskać relacje ze swoim ciałem, doświadczenie ciała, uwolnienie blokad poprzez ruch, oddech, taniec, głos. Dzięki warsztatom poznasz: jak uwolnić ciało od napięć, jak samodzielnie ugruntować się w ciele, jak pracować z oddechem. Doświadczysz przyjemnego zmęczenia ciała połączonego z lekkością i radością przy dużej dawce fantastycznej muzyki.
Na zajęcia proszę przyjść w wygodnych strojach, które nie krępują ruchów, zabrać ze sobą skarpetki na stopy (praca boso), karimatę, kocyk oraz wodę do picia.
Zapisy pod numerem telefon +48 605 604 777. Liczba miejsc ograniczona!

I samochodowa pętla sieradzko-zduńskowolska

FUNDACJA PRZYSTAŃ Z NAMI oraz Sieradzkie Towarzystwo Trzeźwości PRZYJAŹŃ zapraszają na rodzinny turystyczny rajd samochodowy, który odbędzie się w niedzielę 01 września 2019r. Do przejechania będzie ok. 50 km.

Rejestracja załóg (kierowca + pilot) w dniu Rajdu o godz. 9:00 pod Starostwem Powiatowym w Sieradzu (parking od strony sądu). Mile widziane są również osoby towarzyszące załodze.

UWAGA ! Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zapisów. Uczestnicy nie ponoszą kosztów rejestracji – brak wpisowego. Po Rajdzie dla uczestników przewidziany jest poczęstunek.

Warsztaty dla Kobiet – Uwolnij ciało od stresu

Warsztaty odbędą się 20 lipca 2019r. o godz. 10:00. Celem warsztatów jest wsparcie grupowe pozwalające odzyskać relacje ze swoim ciałem, doświadczenie ciała, uwolnienie blokad poprzez ruch, oddech, taniec, głos. Dzięki warsztatom poznasz: jak uwolnić ciało od napięć, jak samodzielnie ugruntować się w ciele, jak pracować z oddechem. Doświadczysz przyjemnego zmęczenia ciała połączonego z lekkością i radością przy dużej dawce fantastycznej muzyki.
Na zajęcia proszę przyjść w wygodnych strojach, które nie krępują ruchów, zabrać ze sobą skarpetki na stopy (praca boso), karimatę, kocyk oraz wodę do picia.
Zapisy pod numerem telefon +48 605 604 777. Liczba miejsc ograniczona!

„Emocje – jak je dobrze nastroić nie tylko u siebie”

FUNDACJA PRZYSTAŃ Z NAMI zaprasza 12 czerwca 2019r. o godz. 18:00 na bezpłatny warsztat dla Pań.

– Czym są emocje? – Jak sprawić, by pozytywne emocje towarzyszyły nam jak najdłużej? – Co zrobić, gdy uczucia, takie jak smutek i złość, wywołują w nas niepokój? – Jak znaleźć klucz dla swojej emocjonalności. – Dlaczego skuteczne sposoby wyrażania i kontroli emocji, sprzyjają lepszemu samopoczuciu oraz rozwijaniu i umacnianiu więzi rodzinnych. – Dlaczego i w jaki sposób treningi interpersonalne pozwalają rozwinąć inteligencję emocjonalną.

W szkoleniu znajdą Panie:
test stylów, który pozwoli poznać Twój niepowtarzalny emocjonalny portret, wskazówki, jak zauważyć to, co dobre w naszym życiu, treningi inteligencji emocjonalnej, sposoby na smutek i złość, podpowiedzi, jak radzić sobie z kryzysami dzięki emocjonalnej sprężystości, źródła radość: uważne przeżywanie dobrych chwil, poczucie humoru i optymizm, porady, jak wzmacniać pozytywne emocje.

Prowadzenie warsztatu – Lidia Jaroch – Pedagog, edukator dorosłych, specjalistka/terapeutka do spraw uzależnień i współuzależnień w akredytacji PARPA, trener rozwoju osobowości, doradca zawodowy.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisy pod numerem telefonu: +48 605 604 777 lub wiadomość przez naszego Facebooka.

Warsztaty dla Kobiet – Uwolnij ciało od stresu

Warsztaty odbędą się 01 czerwca 2019r. o godz. 10:00. Celem warsztatów jest wsparcie grupowe pozwalające odzyskać relacje ze swoim ciałem, doświadczenie ciała, uwolnienie blokad poprzez ruch, oddech, taniec, głos. Dzięki warsztatom poznasz: jak uwolnić ciało od napięć, jak samodzielnie ugruntować się w ciele, jak pracować z oddechem. Doświadczysz przyjemnego zmęczenia ciała połączonego z lekkością i radością przy dużej dawce fantastycznej muzyki.
Na zajęcia proszę przyjść w wygodnych strojach, które nie krępują ruchów, zabrać ze sobą skarpetki na stopy (praca boso), karimatę, kocyk oraz wodę do picia.
Zapisy pod numerem telefon +48 605 604 777. Liczba miejsc ograniczona!

„Jak zrozumieć swoje dziecko”

Fundacja Przystań z Nami 24 kwietnia 2019r. organizuje kolejne bezpłatne warsztaty dla mam i dzieci w wieku od 6 do 15 lat

- Co dla każdego z nas znaczy wychowywać dziecko? - Co jest w tym najtrudniejsze, a co najbardziej radosne? - Jakie masz sposoby na pokonywanie problemów? - Czy Twoje sposoby są skuteczne?

Chcesz spróbować czegoś innego? Jeśli tak, zapraszamy na warsztaty dla matek i ich dzieci.
Będziemy przyglądać się naszym dzieciom i nam jako mamom. Stawiać pytania i wspólnie szukać odpowiedzi. Będziemy również (mam taką nadzieję) dobrze się wspólnie bawić.

Prowadzenie warsztatu – Lidia Jaroch – Pedagog, edukator dorosłych, specjalistka/terapeutka do spraw uzależnień i współuzależnień w akredytacji PARPA, trener rozwoju osobowości, doradca zawodowy.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisy pod numerem telefonu: +48 605 604 777

Świadoma młodzież

27 marca 2019r. edukowaliśmy młodzież z Zespołu Szkół im. Kazimierza Kałużewskiego i Juliusza Sylli w Zduńskiej Woli. Tematem wykładu była „Dieta nastolatka oraz przykładowe zaburzenia żywienia”.

Warsztaty dla Kobiet – Uwolnij ciało od stresu

Warsztaty odbędą się 08 i 14 maja 2019r. o godz. 10:00. Celem warsztatów jest wsparcie grupowe pozwalające odzyskać relacje ze swoim ciałem, doświadczenie ciała, uwolnienie blokad poprzez ruch, oddech, taniec, głos. Dzięki warsztatom poznasz: jak uwolnić ciało od napięć, jak samodzielnie ugruntować się w ciele, jak pracować z oddechem. Doświadczysz przyjemnego zmęczenia ciała połączonego z lekkością i radością przy dużej dawce fantastycznej muzyki.
Na zajęcia proszę przyjść w wygodnych strojach, które nie krępują ruchów, zabrać ze sobą skarpetki na stopy (praca boso), karimatę, kocyk oraz wodę do picia.
Zapisy pod numerem telefon +48 605 604 777. Liczba miejsc ograniczona!

Fundacja Przystań z Nami Zaprasza na czerwcowy spływ kajakowy

Planowana data spływu: 08 czerwca 2019 (sobota) *data do potwierdzenia przez organizatora kilka dni przed spływem w zależności od warunków pogodowych.

Cena: 30zł/osoba. (koszty transportu)

Godzina 9:30 Zbiórka uczestników pod Siedzibą Fundacji, ul. Szadkowska 6c, Zduńska Wola. Przewiezienie uczestników na miejsce STARTU
Czas trwania spływu ok. 4h
Godzina 15:00 Przewiezienie uczestników do bazy kajakowej na wspólne ognisko. Poczęstunek zapewnia Fundacja Przystań z Nami.
Po ognisku odwiezienie uczestników do miejsca zbiórki.

Zapisy pod numerem telefon +48 605 604 777. Liczba miejsc ograniczona!

Rejestrowanie nowego konta

Masz już konto?
Zaloguj się Lub Resetuj hasło